fb youtube
Strona główna Aktualności Komunikaty

Strażak OSP Roku, Jednostka OSP Roku i Bohater Roku

zdjęcia artykułu 1
2015-08-24 08:05 | Opublikował: Admin | Ilość wyświetleń: 2847
Foto
Gazeta Współczesna i Urząd Marszałkowski mają zaszczyt zaprosić wszystkich strażaków ochotniczych straży pożarnych do udziału w Plebiscycie „Strażak OSP Roku, Jednostka OSP Roku i Bohater Roku”. Ideą akcji jest wyróżnienie Strażaków i Jednostek OSP oraz prezentacja ich sylwetek i dorobku na łamach Gazety Współczesnej, na portalu www.wspolczesna.pl i w tygodnikach “Nowiny”. Dodatkowo chcielibyśmy wyróżnić „Bohatera Roku”, czyli człowieka, który nie musi być strażakiem, ale wykazał się odwagą i bohaterskim zachowaniem podczas ratowania życia, zdrowia drugiego człowieka, czy też czyjegoś mienia.
Strażacy w społeczeństwie cieszą się największym szacunkiem i zaufaniem pośród wszystkich służb mundurowych. Nasz Plebiscyt to doskonała okazja do pokazania ich ciężkiej i ryzykownej służby oraz poświęcenia w ratowaniu życia mieszkańców województwa podlaskiego. Ze względu na charakter naszego dziennika i tygodników uczestnicy będą mogli zaprezentować się lokalnie oraz na forum całego województwa, dzięki czemu ich wyjątkowy trud zostanie zauważony.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do Państwa o typowanie i zgłoszenie Strażaków z każdej Jednostki oraz o zgłoszenie Jednostek do udziału w plebiscycie. Do listu załączamy plakat zachęcający do zgłaszania kandydatów. Prosimy o umieszczenia plakatu w widocznym i uczęszczanym miejscu.

Z poważaniem

Mieczysław Kazimierz Baszko Marszałek Województwa Podlaskiego

Z poważaniem

Jarosław Jabłoński

Redaktor Naczelny Gazety Współczesnej

Zgłaszanie kandydatów:

Zgłaszać kandydatów można do 16 września. Informacjami potrzebnymi do zgłoszenia są jedynie: imię i nazwisko kandydata, telefon kontaktowy, nazwa jednostki oraz dane osoby zgłaszającej. Zgłaszanie kandydatów może odbywać się na trzy sposoby:

- za pośrednictwem kuponu publikowanego w „Gazecie Współczesnej”

- za pośrednictwem kuponu publikowanego w „Nowinach Sokolskich", “Nowinach Podlaskich”, “Nowinach Grajewskich” i “Nowinach Suwalskich”

- za pomocą formularza zamieszczonego na stronie www.wspolczesna.pl

- albo dzwoniąc pod nr tel. 85 748 96 00

Prezentacja kandydatów:

Wszyscy kandydaci zostaną zaprezentowani na łamach „Gazety Współczesnej” oraz portalu www.wspolczesna.pl w piątek 25 września 2015 r. oraz na łamach „Nowin Sokolskich" / “Nowin Podlaskich” / “Nowin Grajewskich” / “Nowin Suwalskich” (zależnie od lokalizacji) 28/29 września 2015 r.

Głosowanie:

Będzie trwało od 25 września do 12 października. Odbywać się ono będzie za pośrednictwem sms-ów, kuponów publikowanych na łamach „Gazety Współczesnej”, „Nowin Sokolskich",

“Nowin Podlaskich”, “Nowin Grajewskich” i “Nowin Suwalskich” oraz za pomocą "klików" na stronie www.wspolczesna.pl

Kontakt:

Wioleta Wilińska

e-mail: strażak@wspolczesna.pl

tel. 85 74 89 655


logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem