fb youtube
Strona główna Aktualności Komunikaty

WYKAZ GABINETÓW LEKARZY RODZINNYCH

2015-01-02 09:19 | Opublikował: Admin | Ilość wyświetleń: 2896
W załączeniu aktualna informacja o gabinetach lekarzy rodzinnych (podstawowej opieki zdrowotnej), które przedłużyły umowy na 2015 r. i przyjmują pacjentów.

Dyżurny
Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku Jerzy Szymaniuk tel. 85 74 39 535 fax 85 73 22 492 czk@bialystok.uw.gov.pl

Link do strony internetowej NFZ z informacjami o dostępie do świadczeń medycznych podstawowej opieki medycznej .  http://www.nfz-bialystok.pl/index.php?dzial=3&kat=poz2015 . W związku z możliwym utrudnionym dostępem do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, publikujemy listę gabinetów, które przedłużyły umowy z Podlaskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ na 2015 r. W tych miejscach uzyskają Państwo poradę lekarza rodzinnego od 2 stycznia 2015 r. W razie konieczności uzyskania świadczeń medycznych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej pacjenci mogą także zgłaszać się na szpitalne izby przyjęć, oddziały ratunkowe (SOR) i do placówek nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.  Link znajduje się również na stronie głównej PUW i WCZK. Wykazy znajdujące się tam będą na bieżąco aktualizowane przez NFZ.

Załączniki do pobrania:
logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem