fb youtube
Strona główna Gmina Turystyka Kwatery Teresa Konopka

Teresa Konopka

zdjęcia artykułu 5
2008-12-12 11:34 | Opublikował: Admin | Ilość wyświetleń: 3833
Foto
Brzostowo 26, 18-420 Jedwabne,
tel. (0-86) 472-14-97,
e-mail: teresa.konopka@interia.pl,
http://www.brzostowo.ovh.org

Nasze gospodarstwo znajduje sie nad samą rzeką Biebrzą, przy trasie Wizna-Radziłów, w dolnym basenie rzeki.  Z okien naszego domu rozciąga się widok na rzekę Biebrzę i tereny lęgowe tysięcy ptaków. Piękna okolica, cisza, spokój, czyste powietrze. Zapraszamy wszystkich miłośników wypoczynku nad wodą. Możliwość organizowania ognisk i pikników. Wspaniałe miejsce do wypoczynku dla dzieci. Proponujemy produkty z własnego gospodarstwa ekologicznego. 

Pokoje gościnne:

Do dyspozycji gości udostępniamy pierwsze piętro naszego domu składające się z trzech pokoi (10 miejsc):

-2 pokoje 4 osobowe

-1 pokój 2 osobowy

-oddzielna łazienka i kuchnia tylko dla gości.

Pokoje posiadają okna z widokiem na Biebrzę.

Możliwość całodziennego wyżywienia w przypadku wcześniejszego powiadomienia. Jedzenie oczywiście zdrowe i smaczne.  Produkty pochodzą z własnego gospodarstwa ekologicznego  opartego na tradycyjnych metodach upraw i hodowli zwierząt.

Miłośnicy wędkowania powinni wykupić zezwolenie (ewentualnie można nabyć na miejscu kartę wędkarską) by w spokoju powędkować sobie na pobliskich łowiskach.

Posiadamy również do wypożyczenia:

- rowery,

- łódki,

- oferujemy również pomoc w zorganizowaniu spływu kajakowego.

 

Pole namiotowe:

Wszystkich spływających Biebrzą oraz wycieczkowiczów z namiotami wybierających się nad wodę zapraszamy na nasze pole namiotowe.

Mogą tu Państwo w spokoju i ciszy odpocząć w cieniu drzew, posilić się pod dachem wiaty, a wieczorem rozpalić ognisko. Osoby lubiące świeże powietrze i miłe doznania mają okazję spędzić noc pod słomianym zadaszeniem wiaty. W każdej chwili można sobie popływać. Dla mniej odważnych oferujemy łazienkę z prysznicem. Gospodarze służą pomocą i informacją.

Wieża widokowa wybudowana nad samą rzeką. Mamy nadzieję, iż ułatwi to Państwu obserwację fauny i flory rozlewisk Biebrzy.

 

 

 

Cennik:

 

 

Nocleg :

35zł/osoba/doba

Wyżywienie:

Śniadanie 15zł/osoba

Obiadokolacja 30/osoba

 

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem