fb youtube
Strona główna Aktualności

Wizyta Ministra Jacka Sasina w Jedwabnem

zdjęcia artykułu 4
2023-09-19 09:45 | Opublikował: Adrian Górski | Ilość wyświetleń: 561
Foto

17 września w restauracji Sonata w Jedwabnem odbyło się spotkanie Ministra Aktywów Państwowych Jacka Sasina z mieszkańcami naszej gminy. Po powitaniu przybyłych gości przez Burmistrza Jedwabnego Adama Niebrzydowskiego Minister mówił  o planach na rozwój wschodniej części Polski oraz głównych programach wsparcia i rozwoju sił zbrojnych RP- "Bez bezpieczeństwa, które jest najważniejsze, nie będą miały znaczenia realizowane inwestycje".

Minister przekonywał, że po to, by realizować kolejne inwestycje lokalne, niezbędne jest bezpieczeństwo. "Warunkiem tego, żeby ta polityka mogła być kontynuowana i żebyśmy mogli mieć kolejne sukcesy, jest bezpieczeństwo. Tak rzeczywiście jest. Co nam po tych drogach, wodociągach, nowych domach kultury, szkołach i wszystkich innych wspaniałych inwestycjach, które udaje nam się realizować, jeśli okaże się, że nie będziemy bezpieczni, że wróg przyjdzie i to bezpieczeństwo nam zabierze".

Jacek Sasin, który jest jedynką na liście PiS w wyborach do Sejmu w Podlaskiem, mówił, że obecnie rządzącym bardzo zależy na rozwoju mniejszych miast, nie tylko wielkich, na co stawiali polityczni konkurenci PiS.

 

zdjęcia: Ministerstwo Aktywów Państwowych

 

logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem