fb youtube
Strona główna Oświata Zespół Szkół Samorządowych w Jedwabnem

Dzień Profilaktyki 2022

zdjęcia artykułu 7
2022-11-23 07:45 | Opublikował: Adrian Górski | Ilość wyświetleń: 912
Foto

W dniu 18.11.2022r. uczniowie Zespołu Szkół Samorządowych w Jedwabnem uczestniczyli w koncercie profilaktycznym, w wykonaniu grupy Full Power Spirit. Zespół istnieje od 2001 roku, w trakcie swojej działalności stał się jednym z najprężniej działających i najczęściej koncertujących zespołów profilaktycznych. Cechuje go olbrzymia energia towarzysząca występom na żywo oraz bardzo dobry kontakt z publicznością.   

Mimo tego, że tematyka spotkania była poważna, nie brakowało zabawnych uwag ze strony muzyków, dzięki czemu nawiązali oni bardzo dobry kontakt z naszą młodzieżą i wzbudzili ich zainteresowanie. Atmosfera koncertu oraz osobiste wypowiedzi muzyków wywołały wiele refleksji wśród uczniów, natomiast kompozycje wykonywane w trakcie koncertu bardzo nas zachwyciły.
Treści jakie wybrzmiały podczas występu,  pozostawiły w naszych umysłach wiele cennych drogowskazów, które prowadzą do bycia dobrym człowiekiem.

Jestem przekonana, iż po wysłuchaniu  koncertu, nasi uczniowie będą:
- znali wartość życia jako najcenniejszego daru jaki posiadamy,
- świadomi potencjału jaki tkwi w każdym z nich ukrytego w talentach,
- wiedzieli, że poprzez ciężką pracę i wytrwałość można realizować cele które na pozór wydają się odległe i nie osiągalne,
- świadomi, że warto mieć w życiu swój własny system zasad i wartości,
- będą wiedzieli że każdy wybór jakiego dokonujemy rodzi określone konsekwencje, a umiejętność ich przewidywania pozwala nam unikać błędów. 

Uczestnicy dziękują za sfinansowanie przedsięwzięcia Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jedwabnem.

źródło: Katarzyna Karolak i Katarzyn Sobuta

logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem