fb youtube
Strona główna Aktualności

Punkt szczepień w Urzędzie Miejskim w Jedwabnem - AKTUALIZACJA

zdjęcia artykułu 1
2021-01-15 08:16 | Opublikował: Adrian Górski | Ilość wyświetleń: 796
Foto
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszej gminy w budynku Urzędu Miejskiego w Jedwabnem, uruchamiamy punkt szczepień przeciw COVID – 19. Odrębne wejście do punktu zlokalizowane będzie w prawym skrzydle budynku, a wraz z drogą dojścia oznakowane zostanie specjalnymi tablicami. Pierwsze osoby będą mogły zaszczepić się już 25 stycznia.

(uzupełnienie z dnia 27.01.2021 r.)

Termin rozpoczęcia szczepień przedłuża się z przyczyn niezależnych od Urzędu Miejskiego w Jedwabnem.

Z Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Łomży, który odpowiada za realizację szczepień uzyskaliśmy informację, że szczepienia w naszym punkcie rozpoczną się najpóźniej 10 lutego. 

Podane poniżej zasady zapisów na szczepienie, nie uległy zmianom. 


Proces szczepień – zgodnie z programem – jest realizowany etapami. Do tej pory przeszliśmy etap 0, podczas którego szczepienia otrzymali m.in. pracownicy sektora ochrony zdrowia, pracownicy DPS-ów i MOPS-ów oraz personel pomocniczy i administracyjny w placówkach medycznych, w tym w stacjach sanitarno-epidemiologicznych.

Od dzisiaj, tj. 15 stycznia rusza etap zapisów osób spoza priorytetowych grup. Dokonać tego można poprzez infolinię 989, w naszym Gabinecie Lekarza Rodzinnego Filia w Jedwabnem, ul. Łomżyńska 21, tel. do rejestracji: 86 217 20 12 lub przez elektroniczny formularz, poprzez Internetowe Konto Pacjenta. Dzwoniąc na infolinię, otrzymasz najbardziej aktualne i wiarygodne informacje na temat szczepień przeciwko COVID-19. Blisko 500 konsultantów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, odpowiada na pytania dotyczące zarówno organizacji szczepień, jak i kwestii związanych z samym podaniem szczepionek.

Szczegółowe informacje będziemy podawać na bieżąco.

logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem
ul. Żwirki i Wigury 3
18-420 Jedwabne
sprawdz na mapie (086) 217 20 40 burmistrz@jedwabne.pl