fb youtube
Strona główna Aktualności Komunikaty

ZDROWE, SMACZNE, KOLOROWE – KUPUJĘ PRODUKTY KRAJOWE- konkurs plastyczny

zdjęcia artykułu 1
2020-09-22 12:25 | Opublikował: Adrian Górski | Ilość wyświetleń: 1349
Foto

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Białymstoku serdecznie zaprasza wszystkie chętne DZIECI Z TERENU WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO do udziału w konkursie plastycznym: „ZDROWE, SMACZNE, KOLOROWE – KUPUJĘ PRODUKTY KRAJOWE”.

Zamierzeniem konkursu jest rozpowszechnianie informacji na temat oznaczenia „PRODUKT POLSKI", edukacja ekologiczna dzieci z województwa podlaskiego, a także inspirowanie ich do zwracania uwagi na artykuły spożywcze wytworzone w Polsce z użyciem polskich surowców.

Projekt realizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych:

               * KLASY I-III

               * KLASY IV-VI

 

Zgodnie z regulaminem konkursu pt. "Zdrowe, smaczne, kolorowe - kupuję produkty krajowe", praca konkursowa może być wykonana dowolną techniką plastyczną (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie lub mieszanie technik itp.), w formacie maksymalnie A3, w układzie poziomym lub pionowym. W pracach plastycznych uczniów KLAS IV-VI OBOWIĄZKIEM JEST wykorzystanie oznaczenia PRODUKT POLSKI zgodnie z obowiązującym wzorem (w załączniku).

Formularze zgłoszeniowe i Prace konkursowe, należy przekazać do Organizatora W FORMIE ELEKTRONICZNEJ (zdjęcie lub skan/plik w formacie JPG, TIFF, PDF itp.) drogą mailową w nieprzekraczalnym terminie DO DNIA 20 LISTOPADA 2020 R. na adres:

KONKURS-BIALYSTOK@KOWR.GOV.PL

 

W TYTULE WPISUJĄC: KONKURS PLASTYCZNY - „Zdrowe, smaczne, kolorowe - kupuję produkty krajowe"

 

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w konkursie i życzymy udanej zabawy!

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

 

Załączniki do pobrania:
logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem