fb youtube
Strona główna Kultura MGOK

Ferie w M-GOK w Jedwabnem

zdjęcia artykułu 10
2018-02-08 07:35 | Opublikował: Admin | Ilość wyświetleń: 2691
Foto

Od 22 stycznia do 3 lutego 2018r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnem instruktorki zorganizowały zimowisko dochodzące dla dzieci i młodzieży z Miasta i Gminy Jedwabne. Uczestnicy codziennie w godzinach od 11.00 do 15.30 brali udział w różnego rodzaju zajęciach plastyczno-manualnych, muzyczno-ruchowych, kulinarnych oraz grach i zabawach planszowych.
Odbyły się następujące zajęcia:
- „Cudaki z masy solnej – ciastolina, plastelina wszystko w dłoniach się wygina” warsztaty plastyczno-techniczne podczas, których powstały piękne własnoręcznie wykonane prace.
- Zajęcia kulinarne - ,, Piekliśmy pizzerinki” oraz ,,Coś na słodko” – ciasto z jabłkami.
- „ Feriowe karaoke”- dzieci w sali kinowej śpiewały swoje ulubione zimowe piosenki i tworzyły do nich układ taneczny.
- Warsztaty rękodzieła artystycznego techniką ,,Quilling” – z kolorowych pasków papieru powstały kwiaty, koszyki, serca, kotki, pawie naklejane na kolorowych kartach stały się pięknym prezentem.
- Seanse filmowe w sali kinowej M-GOK dla dzieci, młodzieży zostały wyświetlone dwa filmy: „Gang wiewióra 2”, „Dziewczyna i chłopak wszystko na opak”.
- ,, Profilaktyka uzależnień” - odbyła się pogadanka o typach i skutkach różnego rodzaju uzależnień oraz ćwiczenia i zabawy aktywizujące.
- Turniej Tenisa Stołowego- wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody.
- ,,Karnawałowe szaleństwo” - zajęcia plastyczno-manualne - ,,Wydzieranki, wyklejanki z papieru kolorowego” powstały piękne kolorowe maski i postacie ulubionych bajek.
- ,,Balonowe cudaki” - umiem więc tworzę… - powstały: pieski, kwiaty, miecze i lalki.
Poza programem ferii korzystano z gier planszowych, piłkarzyków, tenisa stołowego, sali kinowej, świetlicy oraz kawiarenki internetowej.

 

logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem