fb youtube
Strona główna Aktualności Komunikaty

Kolonie dla dzieci rolników z Gminy Jedwabne

zdjęcia artykułu 1
2016-06-13 13:15 | Opublikował: Admin | Ilość wyświetleń: 2389
Foto
Kolonie dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS organizujemy już od kilkunastu lat wraz z Fundacją "Kasa Nadziei" i wsparciu FSUSR. Warunkiem kwalifikacji uczestnika jest podleganie przez jednego z rodziców lub opiekunów prawnych ubezpieczeniu społecznemu KRUS w pełnym zakresie. kwalifikują się także dzieci których rodzic opiekun/ opiekun prawny pobiera rentę okresową KRUS.

Na wyjazd kwalifikują się dzieci rolników urodzone po 2000 roku (16 lat i młodsze).
Aby dziecko spełniające powyższe kryteria mogło uczestniczyć w kolonii należy:pobrać we właściwej placówce KRUS bezpłatne zaświadczenie o podleganiu aktualnemu ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie (zaświadczenie musi zawierać imię i nazwisko oraz adres ubezpieczonego rodzica oraz informację od kiedy trwa podleganie ubezpieczeniu i że trwa ono nadal). Zaświadczenie nie może być pobrane później niż w dzień rozpoczęcia turnusu, (urząd będzie go wymagał odpowiednio wcześniej by móc zweryfikować jego poprawność). 

Miejsce:  Zakopane - Ośrodek Wypoczynkowy Halina, ul. Stachonie 28 A.
Termin: 04.07.-17.07.2016r.

Osoby zainteresowane wyjazdem na kolonie letnie, które spełniają powyższe warunki, mogą zapisywać się do 17 czerwca 2016r w Urzędzie Miejskim w Jedwabnem w pokoju nr 20. Szczegółowe informacje dot. kolonii można uzyskać dzwoniąc pod nr 86-21-72-330.

Częściowa opłata za pobyt dziecka na turnusie wynosi 400 złotych, 

Jako organizator w ramach ww. kwoty zapewniamy zakwaterowanie (13 noclegów), wyżywienie (3 posiłki dziennie i prowiant na czas wyjść zorganizowanych), opiekę kadry wychowawczej, opiekę lekarską oraz program na cały okres trwania turnusu.

logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem