fb youtube
Strona główna Oświata Harcerstwo 21 DH ,,AGAPA-POMOCNA DŁOŃ" IM. KAZIMIERZA LUTOSŁAWSKIEGO

Niedziela dla Marcelinki …

zdjęcia artykułu 9
2016-01-19 15:20 | Opublikował: Admin | Ilość wyświetleń: 1819
Foto
Kochani,
Jesteśmy w wieeeeelkim szoku. Podsumowaniem naszej akcji jest 37.008,01. Wow…! Nie spodziewaliśmy się tego. Ta inicjatywa powstała 5 dni temu, a z dnia na dzień robiło się o niej coraz głośniej. Dlatego też z tego miejsca chciałabym Wam serdecznie podziękować - nie tylko tym, którzy wsparli groszem, ale też tym, którzy rozpowszechniali Facebook’owe wydarzenie, udostępniając posty oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób się zaangażowali. Jesteście wielcy i właśnie pokazaliście, że macie ogroooomne serduszka!

Dziękuję wolontariuszom, którzy mimo mrozu mieli bardzo dużo chęci i energii

do działania. Tym samym dziękuję całej drużynie z drużynową na czele, którzy bez wahania poparli moją inicjatywę.  Dziękuję księdzu Emilowi, który przeprowadził wiele rozmów, abyśmy mieli gdzie kwestować.  Za tym idzie również podziękowanie dla wszystkich parafii, w których nas 17.01.2016 roku nie zabrakło, a mianowicie dziękujemy za miłe przyjęcie wolontariuszy w parafii Św. Krzyża, katedrze i parafii Andrzeja Boboli w Łomży, Jedwabnem, Przytułach, Burzynie, Stawiskach, Romanach, Wiźnie oraz Piątnicy. Dziękujemy także trzem łomżyńskim drużynom: 32 ŁDH, 11 SDS, 13 ŁDH - współpraca zaowocowała . Jestem mega szczęśliwa - bardzo się cieszę, że udało nam się przybliżyć Marcelinkę takim wielkim krokiem do zdrowia! Na koniec proszę Was jeszcze o modlitwę w intencji tego małego Aniołka, jak i jej rodziców, którzy już jutro lecą w podróż po życie.  Puściliśmy jej największe oczko, jakie tylko mogliśmy.  Pieniążki wczoraj ,,popłynęły” do Marcelinki, a my stale będziemy za nią trzymać kciuki!

Po przeliczeniu wszystkich walut na PLN, informuję, iż zebraliśmy łącznie 37.008,01 złotych dla Marcelinki. 13 ŁDH "Agada" zebrała 6.042,28 zł; 32 ŁDH im. Tadeusza Zawadzkiego 8.665,22 zł; 11 SDS "Exodus" 9.533,06 zł oraz  my - 21 DH "Agapa - Pomocna dłoń" z Jedwabnego 12.767,45 zł.

Wszystkim drużynom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas. Cieszymy się, że nas wspieraliście w tym ważnym dniu.  Jeszcze raz gorąco dziękuję wszystkim ludziom o wielkich sercach. Czuwaj

pwd. Aldona Trzaska


Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem
ul. Żwirki i Wigury 3
18-420 Jedwabne
sprawdz na mapie (086) 217 20 40 burmistrz@jedwabne.pl