fb youtube
Oświata Zespół Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych Publiczne Gimnazjum

ZAJĘCIA WARSZTATOWE

Zajęcia warsztatowe z uczniami kl. II – III Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Jedwabnem na temat - ,, Bezpieczny Internet”
lis 09, 2017

SUKCES UCZNIÓW GIMNAZJUM

UCZNIOWIE GIMNAZJUM W JEDWABNEM ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PODLASKIEGO KURATORA OŚWIATY Z MATEMATYKI
sty 02, 2015
foto

UCZENNICA GIMNAZJUM W JEDWABNEM LAUREATKĄ KONKURSU

Z dumą informuję, że uczennica klasy III b Ewelina Duchnowska została laureatką IX edycji Wojewódzkiego Konkursu „Wielcy Polacy województwa podlaskiego – ich dokonania i zasł (...)
cze 16, 2014

Uczniowie Gimnazjum w Jedwabnem wyróżnieni w konkursie Kangur Matematyczny

Z dumą informuję, że następujący uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Jedwabnem zostali wyróżnieni w konkursie Kangur Matematyczny: W kategorii Junior (...)
maj 06, 2014

Uczennica Gimnazjum w Jedwabnem Laureatką VI Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Z dumą informuję, że Ewelina Duchnowska – uczennica Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Jedwabnem - została laureatką VI Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytori (...)
maj 06, 2014

UCZENNICA GIMNAZJUM W JEDWABNEM LAUREATKĄ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

Z dumą informuję, że uczennica klasy III a Patrycja Izabela Mocarska została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Podlaskiego Kuratora Oświaty z Języka Angielskiego, który odbył (...)
mar 21, 2014

Wyróżnienia dla gimnazjalistów w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY organizowanym przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Towarzystwo Upowsz (...)
lip 02, 2013
logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem
ul. Żwirki i Wigury 3
18-420 Jedwabne
sprawdz na mapie (086) 217 20 40 burmistrz@jedwabne.pl
1