WNIOSKI Z BADANIA SATYSFAKICJI KLIENTÓW URZĘDU MIEJSKIEGO W JEDWABNEM

W dniach od 23 do 30 kwietnia 2013 r. w Urzędzie Miejskim w Jedwabnem zostało przeprowadzone badanie satysfakcji klientów w ramach współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego projektu „Wdrożenie usprawnień zarządczych w Gminach Michów, Abramów, Radziłów, Jedwabne, Ostrówek na podstawie wyników samooceny CAF”.
więcej

EUROPEJSKA GMINA

foto
Gmina Jedwabne odniosła kolejny sukces w rankingu wyróżniającym gminy, które najlepiej przyciągają środki unijne ze wszystkich kategorii programów wsparcia. Tym razem zestawienie pn. „Europejska Gmina – Europejskie Miasto” przygotował Dziennik Gazeta Prawna. Gmina Jedwabne zajęła w nim pierwsze miejsce w województwie podlaskim w kategorii "Wartość dofinansowania samorządów z Unii Europejskiej."
więcej

GMINA JEDWABNE MISTRZEM EURODOTACJI

Ponad pięć tysięcy złotych w przeliczeniu na jednego mieszkańca – tyle Gminie Jedwabne udało się od 2007r. wykorzystać funduszy unijnych. To najlepiej w całym województwie podlaskim i – biorąc pod uwagę gminy miejsko – wiejskie – trzynasta pozycja w kraju. Tak wynika z ogólnopolskiego rankingu przygotowanego przez dziennik RZECZPOSPOLITA, który sprawdził, jakie gminy w ostatnich trzech latach ściągnęły najwięcej pieniędzy z unijnych funduszy.
więcej

« · «« · 1 · 2 · »
© 2008 Urząd Miejski w Jedwabnem    Polityka prywatności